Гарантійне обслуговування устаткування забезпечує постачальник – компанія ТОВ «ДТМ-Інжиніринг».

          У верстатах SMEC Південна Корея гарантована відсутність дефектів в матеріалах, вузлах і механізмах протягом 12 місяців після встановлення верстату і проведення пуско-налагоджувальних робіт. Введення верстату в експлуатацію на території замовника здійснюється інженерами компанії. Навчання програмуванню і роботі на верстаті проводиться після введення верстату в експлуатацію.

          Якщо протягом терміну гарантії частина обладнання виявиться дефектною, некомплектною або не буде відповідати умовам постачання, ми зобов’язуємося в найкоротші терміни поставити запасні частини і за свій рахунок усунути виявлені дефекти, замінивши їх новими і доброякісними запчастинами. У компанії є свій склад основних запчастин і витратних матеріалів. Крім того, виробник обладнання може вислати будь-яку унікальну запчастину з заводу чи зі складу протягом 3-5 днів.

          У компанії ТОВ «ДТМ-Інжиніринг» є свій штат кваліфікованих сервісних фахівців, здатних в найкоротші терміни провести ремонт, налаштування або діагностику обладнання. Термін реагування на проблему становить всього 24 години.

          На серводвигуни і систему ЧПК Fanuc поширюється гарантія протягом 24 місяців.

          На серводвигуни і систему ЧПК Siemens поширюється гарантія протягом 12 місяців.