Про компанію ДТМ-Інжиніринг

          На сьогоднішній день компанія ТОВ «ДТМ-Інжиніринг» надає весь комплекс послуг з постачання високоточного, якісного, металобробного обладнання повного циклу: продаж, встановлення, налаштування, відпрацювання технології, підбір оснащення і металорізального інструменту, гарантійне та сервісне обслуговування протягом всього термін експлуатації, написання постпроцесору і керуючих програм, навчання персоналу.
         Ми постачаємо нашим замовникам обладнання провідних світових виробників, лідерів галузі: високоточні прецизійні обробні центри SMEC, Південна Корея, електроерозійні верстати SPM, Південна Корея, токарні автомати Hanwha, Південна Корея, горизонтально-розточувальні верстати Fermat, Чеська республіка, карусельні верстати HNK, Тайвань, KAFO Тайвань і багато інших.
         У нас працюють висококваліфіковані сервісні фахівці з великим досвідом роботи і навичками усунення будь-яких проблем з обладнанням, що дозволяє в найкоротші терміни відновити працездатність устаткування і мінімізувати простої.          Є власний склад запчастин, і, при необхідності, будь-які деталі можуть бути доставлені зі складів в Європі, Туреччині або з Південної Кореї протягом декількох днів.
         За час роботи нашої компанії ми накопичили унікальний досвід вирішення нестандартних завдань і готові запропонувати нашим замовникам найкращі перевірені рішення для розвитку і розширення їхнього бізнесу.